"Doświadcz jedności kultur" - koncert na żywo dla pokoju

6.8 — 6.8.22 / G.15:00

Zapraszamy na koncert organizowany przez Sahaja Yoga Medytacja Polska i We Meditate we współpracy ze Staromiejskim Domem Kultury.

Koncert odbędzie się w sobotę 6 sierpnia o godz. 15.00 w Sali Kameralnej Staromiejskiego Domu Kultury. Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

​W sierpniu po raz pierwszy do Polski zawita międzynarodowy projekt „We Meditate”, który zrzesza artystów z różnych europejskich krajów, takich jak Austria, Holandia, Polska, Białoruś i Ukraina. Tour po Polsce obejmie 6 miast. Twórcy pod hasłem „Doświadcz Jedności Kultur” zaprezentują muzykę oraz taniec z różnych stron świata. Muzycy będą grać na bardzo zróżnicowanych instrumentach, takich jak flet bansuri, sarod, harmonium, dholak, czy też saksofon. Muzyka, którą tworzą artyści w ramach projektu „We Meditate” łączy tradycje różnych kultur Wschodu i Zachodu. Utwory, zaprezentowane podczas koncertu będą w większości bardzo energetyczne, ale znajdzie się też miejsce na chwilę wyciszenia do dźwięków indyjskiej ragi, jako że w ramach wydarzenia przewidziana jest też sesja medytacji.

1 obraz w galerii artykułu "Doświadcz jedności kultur" - koncert na żywo dla pokoju
1 / 1