Odpowiedź zamiast reakcji: regulacja emocjonalna w pracy - warsztaty dla pracowniczek i pracowników warszawskich DK

18.9.23 / G.10:00

Zapraszamy na pierwsze po wakacjach warsztaty kompetencyjne - Odpowiedź zamiast reakcji: regulacja emocjonalna w pracy.

Kiedy?
18 września, godz: 10.00-14.30 w Staromiejskim Domu Kultury.

Link do wydarzenia na fb: https://fb.me/e/xyrag9P5o

Przeżywanie intensywnych stanów emocjonalnych w miejscu pracy często budzi lęk przed oceną, wpływa wtórnie na jakość relacji pracowniczych, ogranicza możliwości skupienia się na zadaniach. Te nieprzyjemne konsekwencje czucia często powodują silną potrzebę zredukowania emocjonalności. Jednak ucinając kontakt z emocjami, pozbawiamy się ważnego źródła informacji o sobie i świecie. Jak zatem regulować emocje i korzystać z czucia w miejscu pracy? W jaki sposób zaopiekować się sobą w przeżywaniu złości? Co zrobić, żeby usłyszeć lęk, ale nie dać mu rządzić zachowaniem?

Warsztat stanowi kontekst do przyjrzenia się relacji z emocjami, których doświadczamy w pracy. Podczas spotkania zintegrujemy wiedzę o funkcjach różnych emocji z praktycznymi wskazówkami co do ich wyrażania w bezpieczny sposób. Poszukamy aplikowalnych sposobów na samoukojenie, przetrenujemy uważną świadomość emocji, budując tym samym podwaliny dla dobrostanu psychologicznego.

Warsztaty poprowadzi Paula Markowska – Psycholożka i psychoterapeutka w trakcie szkolenia, diagnostka, certyfikowana trenerka TUS. Ukończyła 5-letnie studia magisterskie na kierunku psychologia o specjalności kliniczno-psychoterapeutycznej (AEH) i studia podyplomowe z diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej (SWPS). Warsztat terapeutyczny zdobywała w ramach Studium Terapii Akceptacji i Zaangażowania ACT w pracy z dziećmi i młodzieżą, licznych szkoleń z zakresu terapii ACT dla dorosłych, kursie interwencji kryzysowej i szkolenia Treningu Umiejętności Społecznych. Aktualnie w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej (Crescentia), posiadającej rekomendację PTTPB.

Warsztaty odbędą się w Staromiejskim Domu Kultury w ramach Programu Wzmacniania Pracowniczek i Pracowników Warszawskich Domów Kultury. W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 20 osób.

Potwierdzenie zapisu lub zapisu na listę rezerwową zostanie wysłane mailowo w ciągu dwóch dni/trzech (roboczych) od daty nadesłania formularza.

Formularz będzie czynny do 15 września godz. 12.00.

1 obraz w galerii artykułu Odpowiedź zamiast reakcji: regulacja emocjonalna w pracy - warsztaty dla pracowniczek i pracowników warszawskich DK
1 / 1