Kontakt

SDK

Staromiejski Domu Kultury
Samorządowa Instytucja Kultury
Miasta Stołecznego Warszawy
Rynek Starego Miasta 2
00-272 Warszawa

NIP: 526-025-16-58
Regon: 000278646
RIK: RIK/6/2000/SPW

Nr konta: mBank S. A.
41 1140 1010 0000 2917 3400 1001
Podczas wykonywania przelewu,
prosimy o podawanie nazwy zajęć,
których dotyczy wpłata oraz imienia
i nazwiska uczestnika zajęć.

Piwnica na Wójtowskiej (filia SDK)
ul. Zakroczymska 11
wejście od ul. Wójtowskiej
(+48) 22 635 46 47

Sekretariat

Agnieszka Gołąbek
sekretariat@sdk.pl
(+48) 22 831 23 75

czynny pn-pt
w godz. 9.00-17.00.
Wpłaty do godz. 16.45

Dyrekcja

Marcin Jasiński
Dyrektor SDK
(+48) 22 831 23 75
sdk@sdk.pl

Katarzyna Moskalewicz
zastępczyni Dyrektora
(+48) 22 831 23 75
sdk@sdk.pl

Dział Pracy Merytorycznej

Małgorzata Graczyk
kierowniczka
Klub Twórczy „Mikroscena”
malgorzata.graczyk@sdk.pl
(+48) 501 754 916

Grzegorz Jasiński
Klub Seniora „Wars i Sawa”
(+48) 22 831 23 75
grzegorz.jasinski@sdk.pl

Bartłomiej Gerłowski
Pracownia plastyczna
„Spotkania przy sztalugach”
(+48) 22 831 23 75
bartlomiej.gerlowski@sdk.pl

Agnieszka Jóźwik
Klub „Bemolek”
(+48) 22 831 23 75
agnieszka.jozwik@sdk.pl

Katarzyna Mazur
Klub Małych Pianistów; Klub Tańca
Dawnego Alta Novella; Zajęcia
umuzykalniające dla niemowląt;
Laboratorium muzyczne dla dzieci
(+48) 22 831 23 75
katarzyna.mazur@sdk.pl

Sławomira Rykfa
Klub plastyczny „Mansarda”
(+48) 22 831 23 75
slawomira.rykfa@sdk.pl

Anna Zarzycka
Klubik sportowy „Kangurek”
(+48) 22 831 23 75
anna.zarzycka@sdk.pl

Galeria Promocyjna

Kaja Werbanowska
kuratorka
(+48) 22 831 99 31
galeriapromocyjna@sdk.pl

Michalina Sablik
(+48) 22 831 99 31
michalina.sablik@sdk.pl

Impresariat

Bogusław Wojciechowski
kierownik
(+48) 22 831 23 75
boguslaw.wojciechowski@sdk.pl

Paulina Zając
film, projekty międzykulturowe,
Kultura Otwartości
(+48) 22 831 23 75
paulina.zajac@sdk.pl

Piotr Sobieniak
redaktor, strona www
(+48) 22 831 23 75
piotr.sobieniak@sdk.pl

Księgowość

Barbara Hermak
główna księgowa
+(48) 22 831 74 74 
barbara.hermak@sdk.pl

Izabella Zakrzewska
zastępczyni głównej księgowej
+(48) 22 831 74 74 
izabella.zakrzewska@sdk.pl

Edyta Wielińska
+(48) 22 831 74 74 
edyta.wielinska@sdk.pl

kasa czynna:
pn. – pt. 11.00 – 14.00

Dział Spraw Organizacyjnych

Bianka Pietrzycka
kierownik, kadry
(+48) 22 831 74 74
bianka.pietrzycka@sdk.pl

Administracja

Władysław Garstka
kierownik
(+48) 22 831 17 15
(+48) 601 355 084
wladyslaw.garstka@sdk.pl

Piotr Pieńkowski
z-ca kierownika
(+48) 22 831 17 15
(+48) 604 777 155
piotr.pienkowski@sdk.pl

Archiwum

Monika Sobieniak
archiwum SDK
(+48) 22 831 23 75
monika.sobieniak@sdk.pl

Koordynatorki

Arkadiusz Gruszczyński
koordynator
(+48) 22 831 23 75
arkadiusz.gruszczynski@sdk.pl

Anna Sadowska
koordynatorka
(+48) 880 787 821
anna.sadowska@sdk.pl

Paulina Andruczyk
koordynatorka
(+48) 880 787 821
paulina.andruczyk@sdk.pl

Piwnica na Wójtowskiej (filia SDK)

Marek Bartkowicz
kierownik
(+48) 22 635 46 47
marek.bartkowicz@sdk.pl

Maria Kowalik
Klub Monolog interaktywny,
Lekcje teatralne
(+48) 22 635 46 47
maria.kowalik@sdk.pl

Zuzanna Górniaszek
Pracownia Edukacji Teatralnej „Konkret”
(+48) 22 635 46 47
zuzanna.gorniaszek@sdk.pl