Koncert Antoniny Nowackiej

28.8.21 / G.14:30

Zapraszamy na finisaż wystawy "CZYSTY KRYSZTAŁ" w Galerii Promocyjnej do zanurzenie się w kryształowej Energi i wysłuchania pieśni Strażniczki Czystego Kryształu w wykonaniu niesamowitej Antoniny Nowackiej.

Pieśń Strażniczki Czystego Kryształu - 28 sierpnia 2021 godz. 14:30
Przed budynkiem Staromiejskiego Domu Kultury

Kryształy były według legend źródłem bogactwa, mądrości i energii mieszkańców Atlantydy. Symbolizowały czystość oraz poszukiwanie prawdy i wiedzy. Pojawiały się w wielu mitach i opowieściach. Współcześnie zagościły również na internetowych portalach ezoterycznych, gdzie wróżki i szamanki w ich przebudzeniu upatrują nadziei na przywrócenie równowagi i ładu na Ziemi. Edgar Cayce amerykański jasnowidz i mistyk żyjący na przełomie dziewiętnastego i dwudziestego wielu w swoich wizjach odkrywał tajemnice i legendy Atlantydy. To z jego przekazów znamy Strażniczkę Kryształu, która miała dbać o to, by ludzie mogli za jego pośrednictwem komunikować się i żyć w harmonii z uniwersalną świadomością.

Opis wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/330745435457438/

Antonia Nowacka - wokalistka, artystka wizualna, zainteresowana wykorzystaniem głosu jako instrumentu oraz jego korelacją ze stanami umysłowymi, zjawiskami wewnętrznymi i zewnętrznymi, co łączy w swych poszukiwaniach dźwiękowych. Oscylują one wokół muzyki dawnej - pieśni religijnych, antycznych oraz opery. Eksperymentuje z elektroniką, dźwiękami aparatu mowy, mową bez słowa, nastrojami. Wraz z Bogumiłą Piotrowską współtworzy zespół audiowizualny WIDT - improwizacje na głos, elektronikę i analogowe wizualizacje.

Fot. Filip Preis (fragm.)

1 obraz w galerii artykułu Koncert Antoniny Nowackiej
1 / 1