Komunikacja i stawianie granic - warsztaty kompetencyjne dla pracowniczek_ów domów kultury

17.11.22 / G.10:00

CZWARTEK, 17 LISTOPADA 2022 W GODZ. 10:00 - 14:30

Praca w instytucji kultury wiąże się z doświadczaniem hierarchii. Hierarchię wyznaczają stanowiska, role, uprawnienia. Ale hierarchia nie oznacza, że potrzeby niektórych ludzi są ważniejsze od innych. Na płaszczyźnie ludzkiej wszyscy mamy taką samą wartość i godność osobistą.
Hierarchia, pośpiech, przemęczenie, niejasność zakresów zadań i wiele innych czynników wpływają na to, że komunikacja w instytucji kultury może być wyzwaniem. Jakie narzędzia komunikacyjne mogą nam pomóc porozumieć się w pracy? Jak dbać o własne granice i dobrostan? Jak konstruktywnie rozwiązywać konflikty? Czym jest mobbing i dyskryminacja i jak na nie reagować?

17 listopada przyjdź na warsztaty i znajdź odpowiedź na te pytania.

Warsztaty odbędą się w Staromiejskim Domu Kultury od godz. 10:00 do 14:30 (z przerwą na lunch) i są realizowane w ramach Programu Wzmacniania Pracowniczek i Pracowników Warszawskich Domów Kultury. W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 20 osób.

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/836978024206580

Zapisz się przez formularz: https://forms.office.com/r/sVPK6KGZQ9

Zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu dwóch dni od daty nadesłania formularza.
Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Prowadząca:
Lena Rogowska-Lewandowska
Jestem trenerką równościową i facylitatorką. Od kilkunastu lat współpracuję z instytucjami (biznes, uczelnie wyższe, kultura, NGO) ucząc przeciwdziałania dyskryminacji i czerpania korzyści z różnorodności. Łączę Porozumienie bez Przemocy z podejściem antydyskryminacyjnym.
Więcej: www.facebook.com/lenarogowskalewandowska

1 obraz w galerii artykułu Komunikacja i stawianie granic - warsztaty kompetencyjne dla pracowniczek_ów domów kultury
1 / 1