Krzywe Koło: spacer performatywny po Starówce

7.10.21 / G.18:00

A gdyby tak potraktować obrazy Mariana Bogusza, współtwórcy galerii Krzywego Koła jak mapę? Gdzie mogłyby nas zaprowadzić? Podczas warsztatów uruchomimy twórczą wyobraźnię i będziemy odkrywać Stare Miasto przez pryzmat twórczości artysty. Linie, faktury, kolory i kształty z obrazów staną się wskazówkami do przemieszczania się i do patrzenia na ulice i zakamarki Starówki.

Warsztaty poprowadzi:
Karolina Pluta – trenerka, performerka, pedagożka teatru, producentka, certyfikowana tutorka Szkoły Liderów, prezeska zarządu Stowarzyszenia Pedagogów Teatru. Ukończyła Szkołę Trenerów Organizacji Pozarządowych, oraz roczny kurs terapii tańcem i ruchem. Absolwentka Laboratorium Nowych Praktyk na Uniwersytecie SWPS oraz International Summer School on Theatre in Social Context w Archa Theatre w Pradze. Członkini kolektywu Laboratorium Teatralno-Społeczne, z którym od 2016 roku realizuje spektakle i akcje performatywne. Lubi chodzić po lesie i pisać wiersze.

7 października (czwartek) 18:00

Warsztaty są bezpłatne, trwają około dwóch godzin.
Obowiązuje limit osób oraz zapisy mailowe: galeriapromocyjna@sdk.pl
Miejsce spotkania: przed budynkiem Staromiejskiego Dom Kultury

(Ilustr.: fot. obrazów Mariana Bogusza, prezentowanych w Galerii Promocyjnej, na wystawie Krzywe Koło - ze zbiorów Muzeum Regionalnego w Pleszewie.)

1 obraz w galerii artykułu Krzywe Koło: spacer performatywny po Starówce
1 / 1