RADIO-TEATR 2022 - SŁUCHOWISKO "HATEFULNESS" 

4.9.22 / G.19:00

04.09.22 (niedziela) o godz. 19.00 na antenie Radia Kapitał

www.radiokapital.pl

Słuchowisko "Hatefulness" to rodzaj medytacji i ćwiczenia, które oferuje narzędzia do pracy z gniewem. To metoda treningu umysłowego, który pozwala wypracować zgodę z samym sobą i otaczającym nas światem. Poprzez ćwiczenie nienawiści i praktykowanie gniewu można osiągnąć harmonię z rzeczywistością, w której przyszło nam funkcjonować. Nowatorska technika pozwala wejść w dialog z zaganianym życiem na odpowiadających mu zasadach i dać upust oceanom nienawiści, które przepełniają nasze zmęczone skronie.

Narzędziami nowej praktyki medytacji są w słuchowisku: poemat napisany przez Jasia Kapelę, muzyka skomponowana przez Kubę Ziołka oraz głosy Justyny Wasilewskiej, Jaśminy Polak i Janka Sobolewskiego. Za reżyserię procesu powstawania i praktykowania ćwiczeń medytacyjnych odpowiadała Agnieszka Jakimiak.

fot. Rewaliq

Nagrania odbyły się w Studiu Eksperymentalnym Radia Kapitał w teatrze Komuna Warszawa (realizacja dźwięku i mastering: Adam Jankowski).
Projekt współfinansowany przez m.st. Warszawa w ramach funduszu instytucji kultury.

Zespół kuratorski: Diana Krawiec/Dobromiła Dobro, Arkadiusz Gruszczyński, Grzegorz Laszuk
Produkcja: Diana Krawiec/Dobromiła Dobro

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych słuchowisk i kalendarz premier: https://radiokapital.pl/shows/radio-teatr-2022/

1 obraz w galerii artykułu RADIO-TEATR 2022 - SŁUCHOWISKO "HATEFULNESS" 
1 / 1