Sieciowanie pracowniczek i pracowników warszawskich domów kultury - w Ursynowskim Centrum Kultury "Alternatywy"

5.12.22 / G.10:00

Zapraszamy na ostatnie w tym roku (!) spotkanie sieciujące pracowniczki i pracowników warszawskich domów kultury. 
W poniedziałek 5 grudnia, w godz. 10:00-13:30 spotkajmy się w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”.

Zapisz się wypełniając formularz: https://forms.office.com/r/URSRmcAKKU (wypełnienie formularza jest równoznaczne z potwierdzeniem Twojego zapisu)

Misją „Alternatyw” jest promowanie istotnych zjawisk z obszaru muzyki, filmu, teatru, literatury i sztuk wizualnych, a także szeroko pojęta edukacja kulturalna skierowana do wszystkich grup wiekowych. W nowoczesnym budynku przy ul. Indiry Gandhi 9 od rana do późnych godzin wieczornych odbywają się warsztaty, spektakle teatralne, koncerty, seanse filmowe, debaty oraz spotkania autorskie.
 
W trakcie spotkania porozmawiamy z Eweliną Negowetti - ekspertką - certyfikowaną mediatorką szkolną ze Stowarzyszenia "My, Rodzice", Grupy "Transpłciowość w rodzinie", Fundacji Trans-Fuzja, związaną z Kampanią Przeciw Homofobii. W UCK „Alternatywy” Ewelina prowadzi punt „Latarnika”. To tutaj rodzice dzieci transpłciowych oraz nauczyciele i kadra pedagogiczna mogą bezpłatnie otrzymać pomoc i wsparcie w ramach rozmów na żywo i konsultacji telefonicznych oraz online.

Wskazówki dojazdu:
1) komunikacją miejską – siedziba "Alternatyw" znajduje się obok stacji metra Imielin, autobusami (przystanek Metro Imielin)
2) samochodem – dostępny parking przed siedzibą Centrum

Spotkanie potrwa około 3,5 godz. (w tym czas na mały lunch).

Wydarzenie na fb: https://fb.me/e/33HNmNkhU

1 obraz w galerii artykułu Sieciowanie pracowniczek i pracowników warszawskich domów kultury - w Ursynowskim Centrum Kultury "Alternatywy"
1 / 1