Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej 2022 – uroczystość finałowa

28.9.22 / G.10:00

Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej to konkurs, którego celem jest wyróżnienie najlepszych warszawskich animatorek i animatorów, edukatorek i edukatorów, nauczycielek i nauczycieli, artystów i artystek, aktywistów i aktywistek oraz realizowanych przez nich/nie projektów w instytucjach kultury (domach kultury, muzeach, teatrach, galeriach, bibliotekach), szkołach, przedszkolach i placówkach wychowania pozaszkolnego, uczelniach, organizacjach pozarządowych.

Nadszedł długo wyczekiwany moment, w którym Kapituła wyłoniła grono laureatek i laureatów tegorocznej, 13-tej już edycji.
Autorzy i autorki najlepszych projektów otrzymają nagrody finansowe (łączna pula nagród wynosi 100 tys. złotych), a ich projekty staną się wyznacznikiem trendów oraz inspiracją dla osób zajmujących się edukacją kulturalną.

  • Kim są autorki i autorzy najciekawszych projektów edukacyjno-kulturalnych?
  • Jakie zrealizowały_li projekty?

Dowiemy się tego już 28 września w Pałacyku Konopackiego na uroczystości wręczenia nagród, która będzie także okazją do sieciowania, wymiany praktyk i podjęcia wspólnej refleksji o przyszłości edukacji kulturalnej w naszym mieście.

W programie:
10:00 – 11:30 – uroczyste wręczenie nagród (z tłumaczeniem na PJM i transmisją online)
11:30 – 12:30 – lunch i sesja stolikowa z laureatkami i laureatami
12:30 – 13:30 – panel dyskusyjny o przyszłości edukacji kulturalnej prowadzony przez Justynę Suchecką (z tłumaczeniem na PJM i transmisją online*)

Osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu prosimy o zgłoszenie poprzez formularz najpóźniej do 23.09.
Liczba miejsc ograniczona!

* transmisje będą dostępne na profilach facebookowych: Edukacja Kulturalna w Warszawie, Staromiejski Dom Kultury i Domu Kultury Praga

Uroczystość organizowana jest w partnerstwie Biura Kultury m. st. Warszawa, Staromiejskiego Domu Kultury oraz Domu Kultury Praga.

Wydarzenie na fb: https://fb.me/e/1V4FMHX8D

1 obraz w galerii artykułu Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej 2022 – uroczystość finałowa
1 / 1