Warsztaty o Warszawskiej Nagrodzie Edukacji Kulturalnej 2023

6.6.23 / G.17:00

Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej to konkurs, którego głównym celem jest wyróżnienie warszawskich animatorek i animatorów, edukatorek i edukatorów, nauczycielek i nauczycieli, artystów i artystek, aktywistów i aktywistek za najlepsze projekty, programy i działania z zakresu edukacji kulturalnej, które były realizowane w roku poprzedzającym aktualną edycję nagrody i/lub w roku bieżącym, za który przyznawana jest Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej.

W 2023 roku, wraz ze zmianą regulaminu WNEK, wprowadzone zostały nowe kategorie, w których przyznawana będzie nagroda. Są one zgodne z dokumentem Edukacja Kulturalna w Warszawie: https://tiny.pl/w3twf

Wszystkie osoby zainteresowane nagrodą serdecznie zapraszamy na warsztaty, podczas których przybliżymy kształt nowego regulaminu WNEK, porozmawiamy o nowych kategoriach i formularzu zgłoszeniowym, a także w twórczy sposób pochylimy się nad wartościami stojącymi za poszczególnymi projektami i działaniami, które można zgłosić do konkursu (nabór trwa do 30 czerwca, szczegóły: https://www.facebook.com/events/948771356275750 i formularz: https://wnek.sdk.pl/ )

Kiedy?
6 czerwca w godz. 17:00-20:00

Gdzie?
Staromiejski Dom Kultury, Rynek Starego Miasta 2

Dla kogo?
Warsztaty skierowane są do wszystkich osób, które chcą wziąć udział w konkursie na Warszawską Nagrodę Edukacji Kulturalnej i przygotować się do złożenia wniosku.

Jak się zgłosić na warsztaty?

Prowadzące:

Paulina Andruczyk i Anna Sadowska - koordynatorki Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej.

Dorota Ogrodzka - pedagożka teatru, reżyserka, animatorka kultury, trenerka i badaczka. Wiceprezeska Stowarzyszenia Pedagogów Teatru, z którym realizuje autorskie projekty artystyczno-społeczne i edukacyjne. Naukowo związana przez lata z Instytutem Kultury Polskiej UW, gdzie pisała doktorat i gdzie od 10 lat prowadzi zajęcia.

///

W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 25 osób.

Potwierdzenie zapisu na listę uczestniczek/ów wysłane zostanie mailowo w ciągu dwóch dni/trzech (roboczych) od daty nadesłania formularza.

Formularz będzie czynny do 5 czerwca do 10.00

1 obraz w galerii artykułu Warsztaty o Warszawskiej Nagrodzie Edukacji Kulturalnej 2023
1 / 1