Ekonomia społeczna i współprace międzysektorowe - zaproszenie na warsztaty kompetencyjne

13.6.24 / G.10:00

Zapraszamy pracowniczki i pracowników warszawskich domów kultury na ostatnie przed wakacjami warsztaty kompetencyjne w ramach Programu Wzmacniania Pracowniczek i Pracowników Warszawskich Domów Kultury* pt. "Ekonomia społeczna i współprace międzysektorowe".

Na warsztatach:

  • porozmawiamy o ekonomii społecznej,
  • pochylimy się nad tym w jakich obszarach i w jakim środowisku mogłyby zaistnieć podmioty ekonomii społecznej,
  • zastanowimy się jaka może być rola domów kultury we wspieraniu nawiązywania współprac międzysektorowych i jakie korzyści płyną z tego typu przecięć.

Na warsztatach będzie także okazja do spotkania i rozmowy z gościem - Wojciechem Jóźwiakiem ze Spółdzielni Socjalnej: Kto Rano Wstaje.

Kiedy?
13 czerwca w godz.: 10.00-14.00 (w tym przerwa na lunch).

Gdzie?
W Staromiejskim Domu Kultury, Rynek Starego Miasta 2.

W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 20 osób.
Formularz będzie czynny do 11 czerwca.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/779239880857660/

Spotkanie poprowadzą Aleksandra Wiśniewska, Anna Stankiewicz i Adam Markuszewski z Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych.

FISE działa od lat 90. m.in. na rzecz podniesienia kompetencji osób działających w służbach zatrudnienia, promując uelastycznienie polskich instytucji rynku pracy.

"Staramy się tak wpływać na zmiany systemu społeczno-ekonomicznego, aby był on coraz bardziej elastyczny, otwarty na współpracę i efektywny. Uważamy, że nie jest to możliwe bez włączania obywateli w tworzenie i realizację zadań publicznych. Dlatego też takie terminy jak „ekonomia społeczna” czy „partycypacja publiczna” są dla nas bardzo ważne".
Więcej: https://fise.org.pl/o-nas/

* Więcej o Programie: https://sdk.pl/projekty/program-wzmacniania-pracowniczek-i-pracownikow-warszawskich-domow-kultury/

1 obraz w galerii artykułu Ekonomia społeczna i współprace międzysektorowe - zaproszenie na warsztaty kompetencyjne
1 / 1