Kurs BAJKOTERAPII 2 | ZAPISY

30.12.21

Kurs BAJKOTERAPII - druga edycja
Kurs on-line (ZOOM)
Termin: 15.01.- 6.03. 2022 (40 h)

Kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych, prowadzących zajęcia z dziećmi i młodzieżą w domach kultury, w różnych ośrodkach edukacyjnych, opiekuńczo-wychowawczych etc.

Kurs jest częścią projektu, w ramach którego zostaną przez uczestników napisane i zilustrowane bajki terapeutyczne. Marzec-kwiecień 2022 – tworzenie bajek w zespołach 2-3 osobowych lub indywidualnie (20 h konsultacji tekstu, ilustracji).

BAJKOTERAPIA, która jest działem biblioterapii, skierowana jest do najmłodszych odbiorców- dzieci, a czasami również do młodzieży. Opiera się na tekstach dostosowanych do wiedzy, zainteresowań oraz rozwoju emocjonalnego i poznawczego najmłodszych odbiorców. Uczestnicy podczas kursu dowiedzą się, po jakie tytuły warto sięgnąć w pracy z młodymi czytelnikami, w jaki sposób przeprowadzić działania biblioterapeutyczne oraz spróbują napisać autorską bajkę terapeutyczną.

Bajki będą wydane w PDF na www.sdk.pl oraz nagrane i udostępnione do słuchania w spotify SDK „45 minut”. Zapraszamy do zapoznania się z bajkami z pierwszej edycji:

W zaprezentowanym programie użyte są prace z ćwiczeń w ilustrowaniu bajek powstałe podczas I edycji Kursu Bajkoterapii.
Organizator: Staromiejski Dom Kultury, Rynek St. Miasta 2, Warszawa - www.sdk.pl

Zapisy do dnia 30.12.2021 u koordynator Małgorzaty Graczyk: malgorzata.graczyk@sdk.pl
Tel. +48 501 754 916

Koszt: 560zł

Szczegółowe informacje o kursie, harmonogram spotkań, informacje o prowadzących znajdują się w załączonym folderze [PDF, 530KB]

1 obraz w galerii artykułu Kurs BAJKOTERAPII 2 | ZAPISY
1 / 1