Podstawy dobrej komunikacji w zespole - warsztat dla kierowniczek i kierowników zespołów

17.4.24 / G.10:00

Zapraszamy pracowniczki i pracowników warszawskich instytucji kultury na kolejne warsztaty rozwojowe w Programie Rozwoju Warszawskich Kadr Kultury. Spotkanie będzie poświęcone tematowi feedbacku.

Mówi się, że komunikacja to fundament dobrze funkcjonującego zespołu. Podczas spotkania “Podstawy komunikacji w zespole - warsztat dla kierowniczek i kierowników zespołów” spotkanie dla przyjrzymy się:

  • co właściwie oznacza dobra komunikacja,
  • na co się przekłada,
  • jak się ma do kultury organizacji, w której pracujemy
  • i w jaki sposób osoby kierujące zespołami mogą ją wspierać.

Przeanalizujemy podstawowe schematy udzielania informacji zwrotnej i związek informacji zwrotnej ze strategią działania i ewaluacją.
Porozmawiamy wreszcie, jak w miejscu pracy mają się do siebie troska, ciekawość i asertywność.
Spotkanie będzie prowadzone metodami warsztatowymi, będziemy dużo pracować w praktyce, na doświadczeniu i wspólnie szukać odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Spotkanie poprowadzi Agata Urbanik - facylitatorka, superwizorka i trenerka. Specjalizuje się w facylitacji strategicznej – projektowaniu i prowadzeniu procesów partycypacyjnych, w których blisko współpracuje z grupami, tworząc przestrzeń do dobrej rozmowy i osiągania wyznaczonych celów. Obszarem jej szczególnego zainteresowania jest prowadzenie sytuacji dialogowych. Projektuje i prowadzi badania społeczne. Uczy, jak mądrze badać potrzeby i tworzyć przestrzeń do rozmowy. Superwizuje pracę trenerską, facylitacyjną. Prowadzi Pogotowie Facylitacyjne. Więcej: facylitacje.pl.

Kiedy?
17 kwietnia w godz.: 10.00-15.30 w Staromiejskim Domu Kultury (Rynek Starego Miasta 2)

Koszt: 60 zł 
Szczegóły dotyczące płatności zostaną przekazane mailowo po zakwalifikowaniu na warsztat (istnieje możliwość wystawienia faktury). 

Ważne! Na warsztaty zapraszamy przede wszystkim osoby mające wpływ na kulturę organizacyjną pracy, pełniące funkcje koordynacyjne, kierownicze i dyrektorskie, zarządzające pracą zespołu. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

///

Program Rozwoju Warszawskich Kadr Kultury jest skierowany do merytorycznych pracowników i pracowniczek warszawskich instytucji kultury (w tym kadry zarządzającej), organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów zajmujących się realizowaniem działalności kulturalnej na terenie Warszawy, w szczególności do instytucji miejskich tj. bibliotek, muzeów, teatrów. Więcej informacji o programie i regulamin: https://sdk.pl/projekty/program-rozwoju-warszawskich-kadr-kultury/

Kontakt w sprawie programu:  
Agata Kędzia
e-mail: agata.kedzia@sdk.pl

1 obraz w galerii artykułu Podstawy dobrej komunikacji w zespole - warsztat dla kierowniczek i kierowników zespołów
1 / 1