Sieciowanie pracowniczek i pracowników warszawskich domów kultury w Służewskim Domu Kultury, 10.03

10.3.23 / G.10:00

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie sieciujące pracowniczki i pracowników warszawskich domów kultury.

W piątek 10 marca 2023 r. w godz. 10:00 - 13:30 spotkajmy się w Służewskim Domu Kultury przy ul. ul. Bacha 15.

Służewski Dom Kultury kojarzy się z ukrytą w zieleni wiejską zagrodą, gdzie przenikają się kultura, edukacja, sztuka i ekologia. Nowoczesny budynek leżący na trasie spacerowej w Dolince Służewskiej, chętnie jest odwiedzany przez mieszkańców osiedla, gdzie plac zabaw i zagroda z kozami są atrakcją dla dzieci. Misją Służewskiego Domu Kultury jest promowanie zjawisk z obszaru muzyki i tańca, fotografii, filmu, teatru, literatury i sztuk wizualnych, a także edukacja przyrodnicza. We wtapiającym się w naturę budynku domu kultury, od rana do późnych godzin wieczornych odbywają się warsztaty, spektakle teatralne, koncerty, seanse filmowe, debaty oraz spotkania autorskie.

W trakcie spotkania porozmawiamy o programowaniu działań w oparciu o zasoby przyrodnicze, architektoniczne, w oparciu o naturalną okolicę instytucji i jej otoczenie. Jak miejsce wpływa na charakter proponowanych w domu kultury działań?

Liczba miejsc ograniczona!

Jak dojechać?

  • komunikacją miejską – siedziba SDK znajduje się obok stacji metra Służew;
  • samochodem – dostępny parking przed siedzibą SDK;
  • rowerem – stojaki przed budynkiem.

Dostępność architektoniczna:

  • do budynku prowadzą 3 wejścia (budynek administracji, salonik literacki, budynek edukacyjny) od ul. Bacha znajdujące się na parterze
  • przy 2 wejściach (budynek administracji, budynek edukacyjny) z dostępem do wind znajdują się kliny najazdowe
  • architektura budynku umożliwia zapewnienie dostępu dla osób na wózkach do wszystkich pomieszczeń użytkowych, w tym: sekretariatu, księgowości, foyer, galerii, sali widowiskowej, kawiarni, sal edukacyjnych (foto, plastyczna, multimedialna, muzyczna, taneczna)
  • toalety dla osób z indywidualnymi potrzebami znajdują się na parterze (salonik literacki) oraz na poziomie minus 1 (foyer przy sali widowiskowej i przy foto w budynku edukacyjnym)
  • przed budynkiem wyznaczyliśmy 2 miejsca parkingowe dla osób z indywidualnymi potrzebami

Spotkanie odbędzie się w ramach realizacji Programu Wzmacniania Pracowniczek i Pracowników Warszawskich Domów Kultury.

Do zobaczenia!

1 obraz w galerii artykułu Sieciowanie pracowniczek i pracowników warszawskich domów kultury w Służewskim Domu Kultury, 10.03
1 / 1