Sieciowanie w Centrum Sztuki Włączającej / Teatrze 21 - zapisy

26.4.24 / G.10:00

Zapraszamy na kolejne spotkanie sieciujące pracowniczki i pracowników warszawskich domów kultury!

Po dwóch latach wizyt w domach kultury w ramach Programu Wzmacniania *, w tym roku odwiedzamy także inne instytucje i organizacje, które swoją działalnością mogą nas inspirować i skłaniać do podejmowania wspólnej refleksji wokół programów naszych dzielnicowych centrów kultury.

W piątek 26 kwietnia w godz. 10:00-13:30 spotkajmy się w Centrum Sztuki Włączającej / Teatr 21.

CSzW jest pierwszą społeczną instytucją kultury w Warszawie w całości dedykowaną twórczości artystów z niepełnosprawnościami. Jego głównym zadaniem jest włączanie w pole sztuki, kultury i nauki różnorodnych grup społecznych. Mają tu miejsce m.in. spotkania z artystami, warsztaty dla rodzin i osób starszych, wykłady z zakres studiów o niepełnosprawności i sztuce osób z niepełnosprawnościami, wystawy artystów sztuk wizualnych i wiele innych.
Teatr 21 to zespół teatralny, którego aktorami są głównie osoby z zespołem Downa i autyzmem. W ciągu 19 lat swojej działalności stworzył kilkadziesiąt spektakli prezentowanych w teatrach i instytucjach w całej Polsce i za granicą.
Oprócz działalności artystycznej Centrum Sztuki Włączającej / Teatr 21 zajmuje się również edukacją, pedagogiką teatru, działalnością wydawniczą, organizuje konferencje, wykłady i pracuje w międzynarodowych sieciach. Więcej: https://www.facebook.com/teatr21

Centrum Sztuki Włączającej / Teatr 21 znajduje się przy ulicy Władysława Skoczylasa 10/12 w Warszawie, obok Placu Hallera. Miejsce jest świetnie skomunikowane - w okolicy znajdują się autobusy i tramwaje (przystanek: Plac Hallera).
Wszystkie wydarzenia w Centrum Sztuki Włączającej / Teatrze 21 znajdują się na poziomie zero. Przestrzeń ma oznakowane drzwi dla osób poruszających się na wózku, toaletę dostosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz pokój wyciszeń.

Spotkanie sieciujące będzie okazją do poznania instytucji i jej działań oraz wymiany naszych doświadczeń dot. włączającej pracy twórczej.
Spotkanie potrwa około 3,5 godz. (w tym czas na lunch).

Liczba miejsc ograniczona!

Formularz zapisów aktywny będzie do 24.04 do godz. 12:00.

Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/1R3OSvnSE

Więcej o Programie: https://sdk.pl/projekty/program-wzmacniania-pracowniczek-i-pracownikow-warszawskich-domow-kultury/

1 obraz w galerii artykułu Sieciowanie w Centrum Sztuki Włączającej / Teatrze 21 - zapisy
2 obraz w galerii artykułu Sieciowanie w Centrum Sztuki Włączającej / Teatrze 21 - zapisy
1 / 2