Spotkanie Q&A o Programie Rozwoju Warszawskich Kadr Kultury

21.2.24 / G.10:00

W lutym ruszamy z ofertą Programu Rozwoju Warszawskich Kadr Kultury.

Dlatego 21 lutego w godz. 10:00-12:00 serdecznie zapraszamy do siedziby Staromiejskiego Domu Kultury na spotkanie otwierające projekt!

Podczas spotkania opowiemy o poszczególnych modułach projektu, zasadach uczestnictwa, a także o założeniach naszych działań kierowanych do osób związanych z pracą w kulturze. Planujemy sesję Q&A, podczas której odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości. Wydarzenie będzie jednocześnie szansą na spotkanie w środowiskowym gronie, a także wymianę perspektyw i doświadczeń związanych z potrzebami szkoleniowymi pracowników i pracowniczek warszawskich instytucji.

Serdecznie zapraszamy osoby zajmujące się programami instytucji, promocją, edukacją (z każdego szczebla hierarchii instytucji), które szukają propozycji rozwojowych dla siebie lub swoich zespołów.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy poprzez formularz (liczba miejsc ograniczona)


O programie:

Celem Programu Rozwoju Warszawskich Kadr Kultury jest wspieranie pracowniczek i pracowników instytucji w rozwoju, a także w sytuacjach, w których w zespole/projekcie/instytucji zdarzają się trudności. Wykwalifikowana kadra trenerska zaprasza do udziału w warsztatach, indywidualnych procesach tutorskich, superwizjach i mediacjach grupowych. Proponowane moduły umożliwiają pracownikom i pracowniczkom zdobywanie nowej wiedzy branżowej, rozwijanie kompetencji miękkich, jak i podnoszenie kwalifikacji w obszarze rozwiązywania konfliktowych sytuacji.
Program jest skierowany do merytorycznych pracowników i pracowniczek warszawskich instytucji kultury (w tym kadry zarządzającej), organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów zajmujących się realizowaniem działalności kulturalnej na terenie Warszawy, w szczególności do instytucji miejskich tj. bibliotek, muzeów, teatrów.


Kontakt w sprawie programu:
Agata Kędzia, agata.kedzia@sdk.pl, 539 075 662

1 obraz w galerii artykułu Spotkanie Q&A o Programie Rozwoju Warszawskich Kadr Kultury
1 / 1