Spotkanie sieciujące w Warszawskim Obserwatorium Kultury

26.2.24 / G.10:00

zapraszamy na pierwsze w 2024 spotkanie sieciujące pracowniczki i pracowników warszawskich domów kultury.

Po dwóch latach wizyt w domach kultury w ramach Programu Wzmacniania, w tym roku zaczynamy odwiedzać także inne instytucje i organizacje, które swoją działalnością mogą nas inspirować i skłaniać do podejmowania wspólnej refleksji wokół programów naszych dzielnicowych centrów kultury.

W poniedziałek 26 lutego w godz. 10:00-13:30 spotkajmy się w WOK Lab (ul. Marszałkowska 34/50) - przestrzeni działającej w ramach Warszawskiego Obserwatorium Kultury - by poznać działania tej instytucji oraz porozmawiać o wnioskach z badań edukacji kulturalnej w Warszawie.
Opis badań dostępny jest na stronie: https://wok.art.pl/dzialania/procesy-artystyczne-i-badawcze/edukacja-kulturalna/

Formularz zapisów aktywny będzie do 23.02 do godz. 16:00.

WOK to interdyscyplinarna samorządowa instytucja kultury, która zajmuje się działalnością badawczą i artystyczną. Realizuje społecznie wartościowe projekty artystyczne i badawcze, opracowuje innowacyjne narzędzia i rozwiązania wspierające rozwój oraz profesjonalizację sektora kultury, tworzy przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń, buduje sieci współpracy i inicjuje debatę publiczną w duchu otwartości i dostępności.

Wejście główne do WOK Lab znajduje się od strony ul. Marszałkowskiej, pomiędzy pl. Zbawiciela a pl. Konstytucji (budynek pod arkadami). Do WOK Lab można dojechać metrem (stacja metra Politechnika znajduje się w odległości 350–400 metrów), autobusem lub tramwajem.

Parter WOK Lab jest w pełni dostępny dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Podjazd dla osób korzystających z wózków, umożliwiający wjazd do podcieni, znajduje się od strony pl. Konstytucji.

Spotkanie potrwa około 3,5 godz. (w tym czas na lunch).

Liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenia na fb: https://fb.me/e/3znKK92Hl

1 obraz w galerii artykułu Spotkanie sieciujące w Warszawskim Obserwatorium Kultury
2 obraz w galerii artykułu Spotkanie sieciujące w Warszawskim Obserwatorium Kultury
1 / 2