Świadome budowanie kultury organizacyjnej - warsztat | Program Rozwoju Kadr Kultury 

22.5.24

Zapraszamy pracowniczki i pracowników warszawskich instytucji kultury na kolejne spotkanie  w Programie Rozwoju Warszawskich Kadr Kultury*.

Kultura organizacyjna jest tym czym w instytucji oddychasz na co dzień – wyznacza niepisane wymogi zachowania, opisuje normy, wartości, sposoby komunikowania się, rytuały, mity i tabu. Świadome budowanie kultury organizacyjnej to możliwość wpływu na codzienne zachowania osób pracujących w instytucji – wzmocnienie współpracy, zaangażowanie i gotowości do uczenia się.   

Jaka kultura organizacyjna funkcjonuje w twojej instytucji kultury? Jak budujesz kulturę organizacyjną w zespołach realizujących projekty? Podczas warsztatów poznamy narzędzia do badania kultury organizacyjnej i przyjrzymy się elementom, które tworzą kulturę w waszych instytucjach. Korzystając z badań neuronauki, pomysłów biznesowych, oraz rozwiązań stosowanych w różnych instytucjach kultury pokażę zestaw rozwiązań i procedur pozwalających świadomie budować kulturę, która będzie wzmacniać twoją instytucję kultury.

Kiedy?
22 maja, godz. 10.00-15:30
Koszt: 60 zł 

Szczegóły dotyczące płatności zostaną przekazane mailowo po zakwalifikowaniu na warsztat (w celu zrealizowania transakcji istnieje możliwość wystawienia faktury). 

Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Prowadząca:

Lena Rogowska-Lewandowska 
„Jestem trenerką równościową i facylitatorką. Od kilkunastu lat współpracuję z instytucjami (biznes, uczelnie wyższe, kultura, NGO) ucząc przeciwdziałania dyskryminacji i czerpania korzyści z różnorodności. Łączę Porozumienie bez Przemocy z podejściem antydyskryminacyjnym”

Ważne! Na warsztaty zapraszamy szczególnie osoby mające wpływ na kulturę organizacyjną pracy, pełniące funkcje koordynacyjne, kierownicze i dyrektorskie, zarządzające pracą zespołu.

*więcej informacji o programie i regulamin: https://sdk.pl/projekty/program-rozwoju-warszawskich-kadr-kultury/

Kontakt w sprawie programu:  
Agata Kędzia, agata.kedzia@sdk.pl

1 obraz w galerii artykułu Świadome budowanie kultury organizacyjnej - warsztat | Program Rozwoju Kadr Kultury 
1 / 1