PROGRAM ROZWOJU WARSZAWSKICH KADR KULTURY | TUTORING INTERPERSONALNY | ZAPISY

13.2.24

Zapraszamy pracowniczki i pracowników warszawskich instytucji kultury (w tym kadrę zarządzającą), organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów zajmujących się realizowaniem działalności kulturalnej na terenie Warszawy, w szczególności do instytucji miejskich tj. bibliotek, muzeów, teatrów do wzięcia udziału w całorocznym Programie Rozwoju Warszawskich Kadr Kultury.

Celem Programu jest wspieranie pracowniczek i pracowników instytucji w rozwoju, a także w sytuacjach, w których w zespole/projekcie/instytucji zdarzają się trudności. Wykwalifikowana kadra trenerska zaprasza do udziału w warsztatach rozwojowych, procesach tutorskich, superwizjach i mediacjach grupowych. Proponowane moduły umożliwiają pracownikom i pracowniczkom zdobywanie nowej wiedzy branżowej, rozwijanie kompetencji miękkich, jak i podnoszenie kwalifikacji w obszarze rozwiązywania konfliktowych sytuacji.  

Od 13 lutego zapraszamy do zapisywania się na pierwszy proces w module TUTORING:

- Tutoring interpersonalny -

Moduł ten dotyczy pogłębiania refleksji na temat kultury komunikacji oraz zarządzania zasobami w pracy („ja” w grupie, „ja” jako lider/ka, komunikacja grupowa w modalności NVC).

Koszt udziału w pojedynczym procesie tutorskim wynosi 300 zł.
O tutora_kę można aplikować indywidualnie przez wypełnienie formularza. 

1 obraz w galerii artykułu PROGRAM ROZWOJU WARSZAWSKICH KADR KULTURY | TUTORING INTERPERSONALNY | ZAPISY
1 / 1